Седафіт Таблетки Ейм

Використання

Упаковка

таблетки 0,85 г, № 60

Склад

Діагнози

Гіпертонічна хвороба (ГБ)
Настанова з кардіології
Настанова з кардіології
Внутрішня медицина
Настанова з кардіології

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Київ-ФАРМАЦІЯ-125.30 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-88.50 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад і фармакологічні властивості.

СЕДАФІТ-ТАБ складається з 7 лікарських рослин з високою біологічною активністю, дія яких спрямована на зниження нервової напруги, поліпшення психоемоційного стану при нервових і фізичних перевантаженнях, усунення депресивних порушень, підвищеної дратівливості, нормалізацію сну. Комплекс БАВ (кумарини, ефірна олія, терпеноїди, ізовалеріанова кислота, борнеол та інші), що містяться в даних рослинах, сприятливо впливає на нервову систему. Лікарські рослини в складі СЕДАФІТ-ТАБ мають заспокійливі, гіпотензивні, антиаритмічні та загальнозміцнюючі властивості.

Компоненти фітопрепарата містять: вітаміни/провітаміни: А, Е, C, B4, P, каротин, макро- і мікроелементи: Ca, Mg, K, Fe, Mn, Cu, Zn, Mo, Se, B, Co, Cr, Al , Ba, Ni, V, Ni.

Рекомендації щодо застосування.

Рекомендується застосовувати як джерело біологічно активних речовин, що сприяє поліпшенню психоемоційного стану, має м’які седативні властивості. Рекомендується як заспокійливий, гіпотензивний і антиаритмічний засіб для профілактики і в комплексній терапії захворювань центральної нервової системи (ЦНС): неврозів, неврастенії, істерії, депресії, безсоння і супутніх захворювань серцево-судинної системи, таких як тахікардія, аритмія, гіпертонія, серцева недостатність.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям з 12 років рекомендується приймати по 2 таблетки 2 рази на день за 20 хвилин до їди. При необхідності добову дозу можна збільшити до максимальної — 6 таблеток (по 2 таблетки 3 рази на добу). Курс застосування — 4–6 тижнів. При необхідності курс можна повторити з перервою в 10 днів. Перед застосуванням необхідна консультація з лікарем

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітні, жінки в період лактації.

Не є лікарським засобом. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.Виробник:

Ейм

Форма випуску:

Таблетки