Рейши грибу екстракт Еліт-фарм

Використання

Упаковка

0,25 г, № 40, 80

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ-75.04 грн./уп.
Київ-КАЛИНА-104.00 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Екстракт гриба рейши — 0,15 г, аскорбінова кислота (віт. С) — 0,01 г.

Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фруктоза, сорбіт), стеарат кальцію — 0,09 г.

Опис та дія:

Сучасні лабораторні і клінічні дослідження виявили протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні і протипухлинні властивості рейши. Особливу цінність він має при ураженнях верхніх дихальних шляхів. Також рейши підвищує позитивний емоційний настрій.

Препарат ”Екстракт гриба Рейши” містить всі незамінні та замінні амінокислоти, ненасичені жирні кислоти, є багатим на вітаміни та мінерали. ДД ”Екстракт гриба Рейши” відрізняється тим, що містить не тільки активні протипухлинні полісахариди, але й так звані терпеноїди, які підвищують опірність стресу, нейтралізують вільні радикали. Ганодерові кислоти (мають молекулярну будову, схожу зі стероїдними гормонами), які містяться в грибі Рейши, мають антиалергічну дію та покращують засвоєння кисню.

Екстракт гриба Рейши багатий на вітаміни (головним чином ВЗ, В5, С та D) та мінерали (зокрема, кальцій, фосфор і залізо). Рейши містить активні полісахариди.

Механізм дії біодобавки «Рейши грибу Екстракт”

Полісахариди та ергостерини разом мають стимулюючий вплив на природні імунні функції. Специфічний ефект цих полісахаридів виявляється в активізації макрофагів і Т-лімфоцитів, стимуляції інтерферону та загальному поліпшенні імунної відповіді на клітинному рівні. Вони не мають токсичної дії на організм людини та є безпечними з медичної точки зору. Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи та протипухлинна активність залежать від тривалості дієтичного застосування Екстракту гриба Рейши. Ганодерові кислоти мають антиалергійну дію та покращують засвоєння кисню. Рейши вважається водночас тонізуючим і адаптогенним засобом. Як тонізуючий засіб він зміцнює сили організму, а як адаптоген допомагає пристосуватися до стресу.

Екстракт гриба Рейши підвищує еластичність судин, нормалізує тиск і рівень холестерину в крові, перешкоджає утворенню тромбів.

Радіопротекторний ефект Рейши не поступається дії L-цистеїну після опромінення клітин кісткового мозку кобальтовою гарматою. Відомо, що компоненти грибу можуть використовуватися для зниження ризику відторгнення органів, які трансплантуються, при гепатиті С, герпесі та дрібнопухирчатому вірусі стоматиту, синдромі хронічного стомлення.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується як біодобавка з метою корекції раціону харчування та як допоміжний засіб при:

  • ослабленні імунної системи;
  • бронхіально-легеневих патологіях;
  • алергіях;
  • порушеннях серцево-судинної системи;
  • синдромі хронічного стомлення.

Спосіб застосування та дози:

Препарат приймають по 1 таблетці 3 рази на день між прийомами їжі або під час їжі. Термін вживання: ефект препарату посилюється з часом, тому рекомендується приймати його до 1–2 місяців. Повторний курс прийому можливий через 2–3 місяці. 3–4 курси на рік

Не є лікарським засобом.

Застереження при застосуванні:

З обережністю застосовувати під час вагітності та годуванні груддю, не рекомендується дітям до 16 років.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Термін придатності:

24 місяці.Виробник:

Еліт-фарм