Ресвератрол сила плюс Капсули Красота и Здоровье

Використання

Упаковка

капсули 0,4 г, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-ЛІНДА-ФАРМ-285.00 грн./уп.
Одеса-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-285.95 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

«Ресвератрол Сила Плюс» — екстракт ресвератролу і поліфенолів зі шкірки темних сортів винограду у вигляді порошку в капсулах. Даний продукт, як і вся продукція торгової марки «Жива сила винограду», виготовлений з якісної європейської сировини згідно до Європейського законодавства.

Форма випуску:

Капсули масою 0,4 г, пластиковий контейнер по 60 капсул в упаковці.

Склад:

Екстракт ресвератролу та поліфенолів зі шкірки винограду в сухому вигляді (порошок).

Головна діюча речовинаресвератрол. Ресвератрол — натуральна протимікробна речовина, що виділяється деякими рослинами в якості захисної реакції у відповідь на пошкодження та проникнення різних грибків та бактерій. Ця біологічно активна речовина міститься у великій кількості у винограді, здебільшого в шкірці. Найбільш багате джерело ресвератролу — червоне вино, бо ресвератрол можна дістати з винограду тільки за допомогою спиртової екстракції. Ресвератрол — найбільш потужний природній жиророзчинний антиоксидант, він перевершує за своєю активністю бета-каротин у 5 разів, вітамін С — у 20 разів, вітамін Е — у 50 разів. Ресвератрол володіє значною антиканцерогенною активністю та пригнічує процеси в клітинах, що ведуть до виникнення, розвитку та прогресування онкологічних захворювань. Вживання ресвератролу знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань та найчастіше атеросклерозу. Ця речовина здатна підвищувати еластичність кровоносних судин, знижувати кров’яний тиск та рівень холестерину в крові. Ресвератрол здатний регулювати жировий обмін, впливаючи безпосередньо на жирові клітини, таким чином дана речовина може допомогти попередити розвиток ожиріння чи може підходити для боротьби з ожирінням. Ресвератрол рекомендований для профілактики та лікування цукрового діабету. Він підвищує чуттєвість тканин до інсуліну та не дає глюкозі накопичуватися у крові. Ефективність ресвератролу посилюється при вживанні його одночасно з поліфенолами та антоціанами.

Корисні властивості «Ресвератрол Сила Плюс»:

— ефективний для профілактики та лікування захворювань серцево-судинної системи;

— здатний попереджувати онкологічні захворювання;

— ефективний для профілактики та лікування цукрового діабету;

— попереджує розвиток ожиріння;

— має протизапальну та антимікробну дію;

— поліпшує стан шкіри, зір та пам’ять;

— захищає клітини печінки від токсинів.

Рекомендації до споживання:

«Ресвератрол Сила Плюс» — порошок ресвератрола в капсулах з поліфенолами, екстрагованих зі шкірки винограду. Даний продукт рекомендований для дітей з 6 років та дорослих як антиоксидант для профілактики серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, ожиріння та онкозахворювань. Рекомендована добова доза: 1 капсула 2 рази на день за 30 хвилин до вживання їжі.

Застереження при застосуванні:

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту, діти до 6 років, період лактації.

Рекомендований термін споживання: 4 тижні.Виробник:

Красота и Здоровье

Форма випуску:

Капсули