L-ТИРОЗИН Капсули Еліт-фарм

Використання

Упаковка

капсули, № 50

Склад

Діагнози

Гіпоплазія щитовидної залози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ-82.02 грн./уп.
Київ-КАЛИНА-115.81 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 капсула містить: L-Тирозин — 400,0 мг; йодид калію — 0,026 мг; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Кожна таблетка містить: йоду — 20 мкг.

Опис та дія:

Амінокислоти — необхідні складові в раціоні харчування людини, за допомогою яких утворюються білки. Білки, в свою чергу, необхідні для нормального існування всього організму. Без них неможливими стають багато функцій організму.

L-Тирозин є неессенціальною (виробляється організмом людини) амінокислотою. Тирозин — це замінна амінокислота, яка утворюється в організмі з незамінної амінокислоти — фенілаланіну.

Амінокислота тирозин на фізіологічному рівні сприяє підвищенню настрою. Тирозин є попередником нейромедіаторів норадреналіну і дофаміну, які регулюють настрій. Недолік тирозину викликає дефіцит норадреналіну, що, у свою чергу, приводить до депресії.

Крім того, достатня забезпеченість організму тирозином важлива і для роботи ендокринної системи: саме ця амінокислота, разом з йодом, бере участь у виробництві гормонів щитовидної залози, тобто нормалізує її роботу, покращує функції надниркових, щитовидної залози і гіпофізу. Тиреоїдні гормони утворюються при приєднанні до тирозину атомів йоду. Низький вміст тирозину в плазмі пов’язаний з гіпотиреозом. Симптомами недостатності тирозину є пригнічення функції щитовидної залози, зниження артеріального тиску і температури тіла (холодні руки, ноги), відчуття важкості в литкових м’язах. Тирозин пригнічує апетит, сприяє зменшенню відкладення жирів, сприяє виробленню мелатоніну.

Тирозин є попередником синтезу ряду важливих біологічно активних речовин, у тому числі катехоламінів (дофамін, адреналін, норадреналін), тиреоїдних гормонів і пігменту меланіну. Прийом ДД “L-Тирозин” допомагає зняти стрес, його використовують при синдромі хронічної втоми і нарколепсії, тривозі, депресії, алергіях, головних болях, а також для відвикання від ліків. Тирозин може бути корисний при хворобі Паркінсона.

Тирозин також необхідний в наступних ситуаціях: психоемоційний стрес, потреба в психостимулюючому ефекті, млявість і втомленість, мігрень, стани гіперактивности з дефіцитом уваги, гіпотонія, алергічні стани, реабілітація при кокаїновій залежності і алкоголізмі та ін.. Тирозин допомагає наркозалежним справитися з їх звичкою, запобігаючи депресії, слабкості і надмірній дратівливості, яка спостерігається при відміні наркостимуляторів. Клінічні дослідження показали, що тирозинові добавки допомагають контролювати депресію і тривогу, непіддатливі лікуванню медикаментами, а також дають можливість пацієнтам, приймаючим амфетаміни (для підйому настрою або зниження ваги), зменшити їх дози до мінімальних.

У спортивній практиці добавки тирозину застосовуються для стимуляції діяльності головного мозку і центральної нервової системи за рахунок позитивної дії на швидкість синтезу нейронами мозку антидепресантів — допаміну і норепінефріну. Тирозин знімає нервову перевтому, підвищує здібність до концентрації, позитивно впливає на швидкісні якості спортсмена.

Біологічна дія тирозину:

 • стреспротекторна,
 • психостимулююча,
 • протиалергічна,
 • антидепресантна,
 • регулююча функції щитовидної залози і надниркових,
 • нормалізуюча — знижений артеріальний тиск,
 • пригнічуюча апетит,
 • поліпшуюча інтелектуальні функції.

Рекомендації щодо вживання:

 • нормалізація роботи щитовидної залози, покращення функцій надниркових залоз;
 • зменшення відкладення жиру;
 • допомагає організму протистояти стресу;
 • покращення настрою.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям з 16 років по 1 капсулі 3 рази на день до їжі. Курс прийому 3–4 тижні. Повторний прийом можливий через місяць.

Протипоказання:

Заборонено вживати особам, що приймають антидепресанти; вагітним жінкам; при шизофренії; з обережністю застосовувати при підвищеному артеріальному тиску.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску:

Капсули. Кількість вказана на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів .

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.Виробник:

Еліт-фарм

Форма випуску:

Капсули

Діагноз:

Гіпоплазія щитовидної залози