L-АРГИНИН Таблетки Элит-фарм

Використання

Упаковка

капсули, № 50
капсули 1 г, № 100
капсули 500 мг флакон, № 50
таблетки 1000 мг, № 90

Склад

Діагнози

Кольпіт (вагініт)

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-619.95 грн./уп.
Дніпро-ЕКОНОМ АПТЕКА-594.77 грн./уп.
Житомир-МЕД-СЕРВІС-671.75 грн./уп.
Запоріжжя-МЕД-СЕРВІС-606.30 грн./уп.
Івано-Франківск-АПТЕКА БАМ-586.99 грн./уп.
Київ-1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА-594.77 грн./уп.
Луцьк-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Львів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-606.95 грн./уп.
Миколаїв-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Одеса-РИВ’ЄРА-614.88 грн./уп.
Полтава-МЕД-СЕРВІС-629.20 грн./уп.
Рівне-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Суми-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Тернопіль-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Ужгород-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Харків-СІМЕЙНА АПТЕКА-586.29 грн./уп.
Херсон-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Хмельницький-АПТЕКА БАМ-580.99 грн./уп.
Черкаси-МЕД-СЕРВІС-674.41 грн./уп.
Чернігів-АПТЕКА БАМ-575.99 грн./уп.
Чернівці-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-600.95 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад мг/капс.:

L-Aргінін — 350,0; наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

ДД «L-Аргінін» містить амінокислоту L-Аргінін, яка є дуже цінним елементом харчування. Амінокислоти сприяють тому, що вітаміни і мінерали адекватно виконують свої функції. Деякі амінокислоти безпосередньо постачають енергію м’язовим тканинам.

L-Аргінін — ізомер аргініну, амінокислота, необхідна для синтезу ряду білків в організмі людини. Організм людини здатний відтворювати аргінін самостійно, синтезуючи його в печінці, але тільки якщо баланс харчування не порушений, інакше синтез припиняється. Зниження самостійного синтезу звичайно починається з 30 років.

Ця амінокислота впливає на серцево-судинну систему, тому що сприяє підтримці нормального рівня холестерину в крові. Високий рівень холестерину і відкладення солей на стінках артерій здатні призвести до порушень діяльності серцево-судинної системи, розвиткові атеросклерозу й інших захворювань серцево-судинної системи. L-Аргінін діє як попередник оксиду азоту, що вивільняється з клітин внутрішніх стінок судин і сприяє розширенню судин, запобігаючи таким чином розвитку атеросклеротичних бляшок. L-Аргінін сприяє також підтримці нормального рівня артеріального тиску.

Властивості:

Аргінін сповільнює ріст пухлин, у тому числі ракових, за рахунок стимуляції імунної системи організму. Він підвищує активність і збільшує розмір вилочкової залози, що виробляє Т-лімфоцити. У зв’язку з цим аргінін корисний людям, що страждають на ВІЛ-інфекцію і злоякісні новоутворення.

Його також застосовують при захворюваннях печінки (цирозі і жировій дистрофії), він сприяє дезінтоксикаційним процесам у печінці (насамперед знешкодженню аміаку). Насінна рідина містить аргінін; його іноді застосовують в комплексній терапії безплідності у чоловіків.

У сполучній тканині та шкірі також знаходиться велика кількість аргініну, тому він ефективний при різних травмах.

Аргінін допомагає знизити вагу, тому що викликає деяке зменшення запасів жиру в організмі. Аргінін входить до складу багатьох энзимів і гормонів. Стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою, як компонент вазопресину (гормону гіпофіза), і допомагає синтезові гормону росту. Аргінін один з найефективніших стимуляторів вироблення соматотропного гормону гіпофіза (гормону росту), він дозволяє підтримувати концентрацію його у верхніх межах норми.

Аргінін є донором і природним переносником азоту. Аргінін насичує азотом систему ферментів, названих NO-синтезами, що синтезують NO- або нітрозо-групу. Тобто нітрозо-група — це головна речовина, що регулює тонус судин артеріального русла, від якого залежить діастолічний тиск. При недоліку аргініну і недостатній активності NO-синтезу діастолічний тиск зростає.

Аргінін бере участь у циклі виведення з організму кінцевого азоту, тобто продукту розпаду відпрацьованих білків. Від потужності роботи циклу (орнітин — цитрулін — аргінін) залежить здатність організму створювати сечовину й очищатися від білкових шлаків.

Дефіцит L-Аргініну в організмі може призвести до детоксикація. При дефіциті аргініну відбувається самоотруєння організму. У першу чергу страждають системи, що відповідають за виведення і знешкодження аміаку. При підвищеній же концентрації сечовини, під ударом виявляються печінка, нирки, кровотворна система.

Серцево-судинна система.

Аргінін, розслаблюючи гладку мускулатуру всіх судин, забезпечує нормальний кровотік і доставку кисню в серцевий м’яз, головний мозок, до кінцівок. Крім того, він діє і як попередник оксиду азоту: розширює судини і підсилює їхнє кровонаповнення. У деяких країнах аргінін використовується як препарат швидкої допомоги при серцевих нападах. Аргінін знижує рівень LDL-холестерину, не зменшуючи рівень корисного HDL-холестерину в крові, і не викликає при цьому побічних ефектів. Він знижує кров’яний тиск, поліпшує реологію крові, перешкоджає тромбоутворенню, тобто утворенню згустків крові, які можуть викликати інфаркти й інсульти, поліпшує мікроциркуляцію крові.

Рекомендується застосовувати з метою корекції раціону харчування для/при:

  • підтримки нормального рівню артеріального тиску;
  • серцевосудинних захворюваннях;
  • зниження рівня холестерину в крові;
  • покращення коронарної мікроциркуляції крові;
  • надання живильної підтримки імунній системі;
  • концентрації сперматозоїдів у чоловічій спермі;
  • скорішого загоєння виразок, ран, опіків, переломів кісток;
  • сприяє виділенню гормону росту та інсуліноподібного ростового фактору.

ДД «L-Аргінін» може сприяти відновленню і регенеруванню нервів. Запобігання остеопорозу також у значній мірі залежить від аргініну, оскільки окис азоту гальмує втрату кісткової тканини, а виділення гормону росту, викликане аргініном, сприяє підвищенню щільності кісток.

Не є лікарським засобом.

Вживати:

Дорослим по 2 капсули 2 рази на день за годину до їжі. Рекомендований курс прийому 1–2 місяці, який можна повторювати через 3–4 місяці.

Протипоказання:

Не рекомендується дітям через природний синтез гормону росту, який може бути надмірно завищений аргініном; вагітним і жінкам, що годують груддю, а також людям, що страждають на герпес.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.Виробник:

Элит-фарм

Форма випуску:

Таблетки

Діагноз:

Кольпіт (вагініт)