ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «СВІТАНОК» Флакон Екомед

Використання

Упаковка

флакон 30 мл, № 1
таблетки, № 60

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Вінниця-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-35.95 грн./уп.
Дніпро-1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА-37.09 грн./уп.
Житомир-ЖИТОМИРЛІКИ-32.00 грн./уп.
Запоріжжя-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-35.75 грн./уп.
Івано-Франківск-ЕКО АПТЕКА-32.00 грн./уп.
Київ-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.75 грн./уп.
Кропивницький-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.50 грн./уп.
Луцьк-ВОЛИНЬФАРМ-30.10 грн./уп.
Львів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.95 грн./уп.
Миколаїв-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.75 грн./уп.
Одеса-АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА-37.43 грн./уп.
Полтава-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.75 грн./уп.
Рівне-РІВНЕЛІКИ-30.90 грн./уп.
Суми-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.75 грн./уп.
Тернопіль-ЕКО АПТЕКА-30.10 грн./уп.
Ужгород-МЕД-СЕРВІС-38.72 грн./уп.
Харків-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.25 грн./уп.
Херсон-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.95 грн./уп.
Хмельницький-РІВНЕЛІКИ-32.00 грн./уп.
Черкаси-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-36.95 грн./уп.
Чернігів-БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я-37.75 грн./уп.
Чернівці-1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА-37.09 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти трави золототисячника, полину гіркого, квіток нагідок, цмину піскового, плодів коріандру, шипшини, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, кореня барбарису, кореня цикорію.

Опис та дія:

Функціональний продукт фітоконцентрат Світанок — натуральний засіб рослинного походження, який помітно сприяє регенерації гепатоцитів і нормалізації їх роботи, чим забезпечує нормалізацію функцій печінки.

У фітоконцентраті Світанок найкращим чином поєднується дія всіх компонентів, які впливають на печінку і жовчовивідні шляхи, він збільшує секрецію жовчі і допомагає її виходу в дванадцятипалу кишку (жовчогінна дія), покращує метаболізм клітин печінки (гепатопротекторна дія), допомагає розчиняти жовчні камені (холелітолітична дія). Крім того, має виражений антиоксидантний ефект.

Світанок помітно сприяє регенерації гепатоцитів та нормалізації їх функцій, чим надійно забезпечує нормальне функціонування печінки в усіх випадках, навіть при значних токсичних факторах (гострі і хронічні отруєння, сепсис, хіміотерапія, токсичні ураження тощо), посилює до верхньої межі детоксикаційну функцію печінки. В результаті — швидко зменшуються явища інтоксикації (слабкість, діарея, блювота чи нудота, зниження апетиту та ін.), досягається протиалергічна дія, особливо при алергіях на ліки та зовнішні алергени.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Світанок забезпечує нормалізацію функцій печінки при всіх її захворюваннях і при ураженнях організму важкими токсичними речовинами, також корисний для нейтралізації побічних дій ліків синтетичного походження. Очищаючи організм, не виводить корисних речовин (вітамінів, мінералів і т.п.) на відміну від адсорбентів, що дозволяє, в разі необхідності, проводити тривалий курс лікування.

Показання до застосування:

Застосовується при гепатитах, гепатозах, холециститах, холангітах, панкреатитах, дискінезії жовчних шляхів, цирозі печінки, алергії різного походження, діатезах, гострих і хронічних отруєннях, гастродуоденітах, ферментопатії, порушеннях обміну речовин, токсикозі вагітних, хіміо- і променевої терапії, виведенні з організму нітратів, радіонуклідів, важких металів і т.п.

Спосіб застосування та дози:

Один-два рази на день по 30–70 крапель на 50–100 мл води в залежності від ступеня порушень. При вираженій дискінезії жовчовивідних шляхів та при жовчнокам’яній хворобі рекомендується починати зі зменшеної дози (на 50%) з поступовим її нарощуванням на 5 крапель в день до необхідної.

Дозування дітям: Світанок вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів від застосування Світанку під час апробацій у клініках різного профілю не спостерігалося (на упаковці вказані загальні обмеження).

Загальні протипоказання:

Період лактації, підвищена чутливість до компонентів.

Форма випуску:

Водно-спиртовий розчин.

Умови та термін зберігання:

2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°.

Упаковка:

Флакон сонцезахисного скла 30 мл з крапельним клапаном в картонній коробці 35*35*85 мм, групове пакування — 100 шт.Виробник:

Екомед

Форма випуску:

Флакон