Бронхокапс Капсули Екосвіт Ойл

Використання

Упаковка

капсули 0.5 г, № 30

Склад

Діагнози

Дозування

Взаємодія

Показання

Фармакологічні властивості

Протипоказання

Побічні ефекти

Особливі інструкції

Умови зберігання

Ціни

Дніпро-НЕ БОЛЕЙ! СЕМЬЯ АПТЕК-53.40 грн./уп.

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб при захворюваннях респіраторного тракту, сприяє нормалізації роботи дихальної системи, зберігає повноцінну функцію слизових оболонок дихальних шляхів. Зменшує кашель при застуді і бронхіті, допомагає звільнити дихальні шляхи від слизу.

«Бронхокапс» — це ефективний і натуральний засіб, що застосовується при кашлі, а також для загоєння ран. Надає могутню бактерицидну і протизапальну дію. Зміцнює організм і допомагає йому впоратися з хворобами легень і бронхів.

Масляний Екстракт евкаліпта — це потужний антисептик, який згубно діє на гриби, найпростіші, грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, зупиняє ріст бактерій золотистого стафілокока, ешерихій, туберкульозних мікобактерій, трихомонад. Має слабку седативну дію на нервову систему.

Борсуковий і Бабаковий жири широко застосовуються в народній медицині як високоефективні, природні лікувально-профілактичні препарати. Жир цих тварин не токсичний, екологічно чистий, вільний від радіонуклідів. Цінні властивості бабакового і борсукового жиру пояснюються накопиченням біологічно активних речовин, необхідних тварині для збереження нормальної життєдіяльності протягом 7–8 місяців сплячки без їжі і води.

Борсуковий і Бабаковий жири сприяють пом’якшенню кашлю, їх застосовують при бронхітах і туберкульозі. Вони благотворно впливають на травлення, допомагають при виразці шлунка і нетравленні, а також підвищують рівень гемоглобіну в крові і допомагають впоратися з анемією.

Властивості:

— зупиняє ріст бактерій;

— має слабку седативну дію на нервову систему;

— сприяє пом’якшенню кашлю;

— розріджує мокротиння;

— має антибактеріальну та протигрибкову дію;

— забезпечує полегшення дихання і відходу мокротиння;

— зменшує сухий, непродуктивний кашель;

— сприяє захисту ушкодженої слизової оболонки бронхів від подразнення.

«Бронхокапс» — це спеціально розроблений комплекс для комплексного лікування і профілактики захворювань дихальної системи: при гострих захворюваннях ГРЗ, фарингіту, трахеїту, ларингіту, бронхіту, хронічних і механічних подразненнях слизових оболонок верхніх відділів дихальних шляхів, а також при пневмонії і туберкульозній паличці.

Спосіб застосування:

Дорослим і дітям з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому: 1 місяць, прийом можна повторювати 2–3 рази на рік.

Перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

30 капсул масою 0,5 г.

Склад:

Бабаковий жир, борсуковий жир, масляний екстракт евкаліпта.

Побічні дії і протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Зберігання:

У сухому прохолодному (5-20 градусів), захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Термін придатності:

24 місяці.Виробник:

Екосвіт Ойл

Форма випуску:

Капсули